سلام 

من یه مشکلی دارم که فکرم رو مشغول به خودش کرده، دوستان من، گرفتن کارشناسیم قراره تقریبا شش سال طول بکشه، یعنی دو سال بیشتر از حالت عادی، من کاردانیم رو توی دانشگاه دولتی گرفتم و سه سال طول کشید، حالا کارشناسی رو توی یه دانشگاه که ازش راضی نیستم ثبت نام کردم و وقتی روز اول اون جا رو دیدم کلا زده شدم که چقدر دانشگاه خودمون خوب بود.

واسه همین من رفتم دانشگاه خودمون و پرس جو که چیکار باید کنم که سال دیگه اون جا برم و عقب نمونم، بهم گفتن که یه سری واحد ها رو لحاظ میکنن که یعنی دو ترمی که اینجا هستم جمعا احتمالا بشه حدود 15 واحد، که با حساب رفتن به اون جا و بقیه چیز ها یه شش سالی طول میکشه کارشناسیم رو بگیرم 

حس خیلی بدی دارم که دو سال باید جا بمونم از بقیه، تقصیر خودمم هست ولی خب در کل ناراحتم ازش، از طرفی هم فکر میکنم شاید این جوری بهتر باشه، شاید مسیرم این شکلی بوده و خیری توش باشه.

ادامه مطلب

چگونه خودم رو از گناه کردن دور کنم

می خوام هزینه هایی که بابام صرف زندگیم کرده رو بهش برگردونم

چطور نفرتم رو از خواستگار قبلی از بین ببرم؟

سال ,رو ,دانشگاه ,یه ,طول ,جا ,اون جا ,سال طول ,تقریبا شش ,قراره تقریبا ,رو توی ,کارشناسیم قراره تقریبا ,گرفتن کارشناسیم قراره

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسفندیار خدایی کسب درآمد میلیونی وبلاگ همدان وبلاگ اهل البیت علیهم السّلام سایه نرم افزار و اپلیکیشن مدیریت ساختمان و مدیریت آپارتمان هومتیک فناوری اطلاعات زیفا روزنوشت های یک کوآلا طب اسلامی (استاد تبریزیان) دلنوشته های سربازان در دوران آموزشی